İzmir Dış Cephe Mantolama

Kelebek yapı, İzmir dış cephe mantolama ve ısı yalıtımı sektöründe 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Özellikle Buca ilçesinde gösterdiği faaliyetlerle sektöre adını ve kalitesini duyurmuş, öncü firma olarak sektöre yön vermiştir.

Siz müşterilerimizi(ailemizi) önce dinliyor ve anlatmak istediklerinizi harfi harfine uygulayarak alanında uzman/usta personellerimizle hayalinizde ki projeyi hayata geçiriyoruz. Isı yalıtım mantolama alanında 1. kalite malzemeleri tercih ediyor ve kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyerek siz müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Dış Cephe Mantolama Fiyatlandırmaları

En optimal fiyatlarla siz ailemize Kelebek yapı’nın avantajlarını sunuyoruz. Bizden teklif alarak kalitenin farkına varabilirsiniz. Kelebek yapı olarak tek amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Sosyal medya hesabımızdan ya da randevu al butonuna tıklayarak bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

dış cephe mantolama izmir
dış cephe mantolama

Mantolama Isı Yalıtım Alanında

Binalarda ısı yalıtımı için en önemli unsur olarak görülen mantolama, binaların dış cephelerinin düşük ısı geçirgen malzemelerle kaplanması ve günümüz teknoloji ile üzerinin yeniden dış cephe boyası ile boyanabilir hale getirilmesi için yapılan tüm çalışmalar zincirine mantolama denir. Kelebek Yapı olarak İzmir ve Manisa bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Apartman ve site yöneticilerinin güvenli firma olarak değerlendirdikleri Kelebek Yapı binalarınızın dış cephe boya, izolasyon ve mantolama işlerini uzmanlıkla yürütmektedir.